Hiszpania dla Ciebie!

Spain4You jest zepołem kreatywnych profesjonalistów, którzy zajmują się kompleksową organizacją wyjazdów do Hiszpanii dla osób prywatnych oraz firm. Łączy nas pasja oraz wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych imprez turystycznych i biznesowych w kraju słynącym ze wspaniałej kultury, gastronomii, zabytków oraz pięknej przyrody. Gdziekolwiek w Hiszpanii jesteśmy, czujemy się jak we własnym domu. Czas byście mogli się tam poczuć tak jak my...

Na polskim rynku znajdziecie kilka firm działających w branży skrótowo nazywanej MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry). W organizacji specjalistycznego wyjazdu do Hiszpanii, my możemy zagwarantować Wam znacznie więcej!


Spain4You Concierge - organizator wyjazdów do Hiszpanii indywidualnych oraz dla firmDostosowujemy program do indywidualnych preferencji członków danej grupy. Troszczymy się o zapewnienie rozrywki na najwyższym poziomie. Jesteśmy z Wami na miejscu, co pozwala nam reagować na potrzebę zmian w dowolnym momencie pobytu klientów na terytorium całej Hiszpanii. Zapewniamy 24-godzinne towarzystwo opiekuna, przewodnika oraz tłumacza. Nasze usługi w zakresie logistyki nie kończą się wraz z pomocą w rezerwacji przelotów, środków transportu drogowego i noclegów w odpowiednim standardzie.

Oferujemy pełną obsługę w zakresie planowania prywatnych i firmowych wyjazdów do Hiszpanii, organizacji rozmaitych eventów na miejscu i ich realizacji. Wystarczy, że podacie nam zarys tego czym jesteście zainteresowani oraz budżet, który chcielibyście na to przeznaczyć.

Inną domeną naszych usług są profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne, w których niezbędna jest biegła znajomość języka hiszpańskiego oraz zawodowe doświadczenie.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm.

Niezależnie od hiszpańskiego miasta lub regionu w którym chcielibyście się znaleźć czeka Was z nami moc wyjątkowych atrakcji. Po prostu wiemy co zrobić, żeby pobyt w tym kraju był niezapomniany!

Spain4You - Hiszpania (wyjazdy i tłumaczenia)