Spain4You Concierge. Wyjazdy indywidualne do Hiszpanii.

Planujesz wyjazd do Hiszpanii? Chcesz optymalnie wykorzystać spędzany tam czas i nie tracić go na wiele formalności? Cenisz sobie profesjonalizm? Interesują Ciebie wakacje z rodziną, wyjazd w grupie przyjaciół czy podróż biznesowa?

Nasza usługa Spain4You Concierge skierowana jest dla osób prywatnych, które oczekują spersonalizowanego serwisu na terytorium Hiszpanii. Dbając o każdy szczegół zaplanowanego wyjazdu i aktywnie uczestnicząc w realizacji potrzeb klientów zapewniamy luksus cieszenia się każdą wolną chwilą.

Oto co możemy Tobie zagwarantować:

BEZPIECZEŃSTWO

Przez 24 godziny na dobę czuwamy nad tym byś mógł czuć się w Hiszpanii bezpiecznie: wszędzie gdzie wypoczywasz bądź załatwiasz sprawy prywatne lub biznesowe.

KOMFORT

Gdziekolwiek będziesz w Hiszpanii zorganizujemy pobyt spełniający Twoje indywidualne wymagania. Tego nie są w stanie zaoferować żadne biura podróży. Umożliwiamy spełnianie największych marzeń, realizowanie najbardziej wyszukanych hobby, zobaczenie najciekawszych wydarzeń oraz wyjątkowych miejsc.

ELASTYCZNOŚĆ

Optymalna realizacja celu wymaga przygotowania dobrego planu. Może jednak zajść nagła wola lub potrzeba jego zmiany. W takich sytuacjach działamy szybko i skutecznie. Nie tylko opracowujemy plan pobytu, ale także zapewniamy na miejscu usługi doświadczonego opiekuna, przewodnika, szofera oraz tłumacza.

DYSKRECJA

Cenisz sobie własną prywatność? Podczas pobytu w Hiszpanii jesteśmy przy Tobie wtedy, kiedy tego sobie życzysz. Dyskrecję gwarantujemy nie tylko w trakcie świadczonych przez nas usług, ale także przed i po.

W zależności od Twoich potrzeb możesz ograniczyć nasz udział podczas planowania pobytu w Hiszpanii oraz zakres jego realizacji z naszej strony.

Skontaktuj się z nami / poproś o wycenę...


Hiszpania to kraj, który daje możliwość spędzania czasu w bardzo atrakcyjny sposób. Naszą specjalnością jest jego organizacja. W naszej ofercie posiadamy również standardowe, specjalistyczne wyjazdy tematyczne w różne regiony Hiszpanii organizowane dla kilkuosobowych grup. To tylko niektóre formy, które możemy zaproponować:

Podczas pobytu w Hiszpanii, z naszą pomocą możesz połączyć również kilka różnych form spędzania czasu.

Organizujemy również wyjazdy dla osób planujących zakup nieruchomości w Hiszpanii (podróże inwestycyjne) oraz przeprowadzki polskich rodzin do Hiszpanii (organizując pomoc administracyjną, logistyczną i prawną).